Ti Stabæk-gutter tatt ut på aldersbestemte landslag

På Stabæks akademi er man så heldige at man får jobbe med noen av Norges desidert største fotballtalenter.

Annonse:

G16-, G15- og G14- troppene ble tatt ut på fredag. I dem finner vi hele ti blaa gutter (uthevet med fet skrift).

G16-landslagstropp


Mikkel Tveiten - Lyn
Nils Vallotto - Viking
Frank Stople - Haugesund
Sander Tangvik - Rosenborg
Brage Skaret - Vålerenga 
Lennart Andal - Bremnes
Nicolas Pignatel Jenssen - Stabæk
Noah Bech Hermansen - Fredrikstad
Mikail Maden - Brann
Robin Skrogstad - Rosenborg
Apipon Tongnoy - Lillestrøm 
Christian Ludvig Bergh - Stabæk
Iben Wettermark Bergenheim - Sarpsborg 08
Lars Christian Moldestad - Fana
Sivert Heggheim Mannsverk - Sogndal 
Trygve Solberg Aarstad - KFUM
Herman Geelmuyden - Stabæk
Kristian Bell - Førde 
Philip Ekeberg - Drøbak/Frogn
Thelo Aasgaard - Wigan 

G16 skyggelandslag


Adrian Hansen - Sarpsborg 08
Anders Ulvik Fleten - Dale
Brage Rønning - Hif/Stein
Daniel Berglund - Lyngdal 
Emanuel Kulego - Rosenborg 
Marius Ulla - Stabæk
Steffen Bolme - Viking 
Vegard Storsve - Lillestrøm
Fredrik Carson Pedersen - Lillestrøm
Fredrik Oppegård - Vålerenga
Harald Jørgensen - Start
Iver Flønes - Molde
Lasse Nordås - Lillestrøm
Lukas Thorsen Håll - Vålerenga 
Mads Fagerli Halsøy - Åga
Marius Bjerkholt - Sarpsborg 08
Martin Andersen - Sandefjord 
Mikael Baisotti - Brann
Petter Nilssen Einarson - Bodø/Glimt
Sebastian Henriksen - Viking 
Sebastian Tounekti Solhaug - Tromsdalen
Jacob Jacobsen Bolsø - Molde 
Sindre Kleiven - Hødd
Tomas Stabell - Tromsø 
Xiaolong You - Start

G15-landslagstropp


Andreas Haug - Oppsal 
Audun Engen Vik - Rosenborg
Bryan Solhaug Fiabema - Tromsø 
Christos Zafeiris - Vålerenga 
Daniel Kubrom Hamde - Strømsgodset 
Elias Hagadokken Lenoci - Stabæk
Emir Comor - Sarpsborg 08
Emmanuel Baru Gisa - Kragerø 
Endre Handegard Bergsaker - Sarpsborg 08 
Håvard Hetle - Sandane 
Isak Solberg - Bryne 
Kristian Bernt Torgersen - Stabæk
Kristian Malt Arnstad - Stabæk 
Leander Nikolai Jakobsen Høyvik - Florø 
Martin Fjeld - Sandefjord 
Max Normann Williamsen - Kristiansund
Nicolai Skoglund - Sporting Benfica 
Odin Holm - Ranheim
Oscar Bobb - Vålerenga 
Sixten Abrahamsen - Oppsal
Sondre Auklend - Viking 
Tobias Fjeld Gulliksen - Strømsgodset 

Spillere født første halvår 2004


Adrian Bråten - Stjørdals-Blink
Alwande Roaldsøy - Drøbak/Frogn
Anders Granaas Vold - KFUM
Anders Walker Totland - Brann
Andre Hovland Lønningen - Bømlo
Andreas Rædergård Schjelderup - Bodø/Glimt
Asbjørn Engenes - Sveio
Daniel Andre Christensen - Mjølner
Didrik Moen Tvenge - Slemmestad
Dylan Murugesapillai - Lillestrøm
Elias Solberg - Ull/Kisa
Jan-Helge Westerås - Brage Trondenes
Jonas Toftesund - Brann
Lars Solesnes - Brann
Marius Berg Fossum - Stabæk
Marko Farji - Jerv
Mikkel Nordengen Knudsen - Vålerenga
Mohammed Halim - Jerv
Noah Solheim - Dale
Noreddin R.T. Amshatat - Odd
Ole Dokken Skrivervik - Ullern
Oliver Johannes Braude - Stabæk
Oliver Konstantin Thomassen - Vålerenga
Oskar Siira Sivertsen - Kristiansund
Osmund Aga - Stabæk
Rasmus Opdal Christiansen - Lillehammer
Romeo Vergnolle - Monaco
Sadir Mohammed Husse Abud - Sarpsborg 08
Shreeraam Sritharan - Vålerenga
Syver Aas - Odd
Danilo Dos Santos - Tønsberg

Annonse fra Eliteserien: