Ansatte

Disse jobber i Stabæk Fotball.

Annonse:

Daglig leder: 

Jon Tunold - 416 25 355 - jon.tunold@stabak.no

Sportslig leder: 

Inge André Olsen - 930 34 047 - inge.andre.olsen@stabak.no

Medie- og kommunikasjonsansvarlig:

Oddbjørn Vistnes - 415 86 254 - oddbjorn.vistnes@stabak.no

Marked:

Anne-Birgitte Svae-Kvifte - 977 16 111 anne-birgitte.svae-kvifte@stabak.no

Jon Inge Høiland - 905 94 222 - jon.inge.hoiland@stabak.no

Billett/Publikum/Samfunn: 

Ellen Rønning: 928 86 330 - ellen.ronning@stabak.no
Gatelag: Espen Lindmark - 924 64 924 - espen.lindmark@stabak.no

Arrangements- og sikkerhetsansvarlig: 

Kjetil Ekeli - 913 95 351 - kjetil.ekeli@stabak.no

Supporterkoordinator: 

Bjørn A. Christensen - 466 52 960 - sk@stabak.no

Økonomi og regnskap: 

Trine Bell - 982 06 149 - trine.bell@stabak.no

Synnøve Olberg - 400 65 120 - synnove.olberg@stabak.no

Adm. leder Stabæk Kvinner: 

Espen Lindmark - 924 64 924 - espen.lindmark@stabak.no

Sportslig leder, Stabæk Kvinner

Richard Jansen - 950 61 317 - rich@stabaek.no

Adm. leder Akademiet:

Silje Gullteig Lürssen - 957 72 835 - silje.lurssen@stabak.no

Sportslig leder SFB (breddeavdelingen)

Espen Løken Petersen - espen.petersen@stabak.no

Hovedtrener Stabæk Herrer

Henning Berg 

Assistenttrener Stabæk Herrer

Jan Peder Jalland - 913 66 036 - jan.peder.jalland@stabak.no

Kaz Sokolowski

Annonse fra Eliteserien: