Bli med oss i JR Support ut året for bare 250 kroner!
Vi nærmer oss 1.000 medlemmer
Stabæk var den første av alle Tippeligaklubber med en egen supporterklubb for barn. Over 750 barn kjøpte JR Support-sesongkort før sesongstart i år, og vi kan fremdeles ønske nye medlemmer velkommen. Målet er å nå 1.000 glade gutter og jenter mellom 7 og 13 år innen sesongen 2010 er over.
Nå tilbyr vi nye medlemmer å teste ut tilværelsen som JR Supporter. Du kan bli med ut året for bare 250 kroner. Tilbudet inkluderer:
- Sesongkort ut 2010 med plass på JR Support-tribunen
- Body-flagg (årets supporterffekt!) og sanghefte
- Sesongavslutning der du blant annet treffer A-lagsspillerne
For å bli med, kan du gå i Stabækbutikken på Bekkestua eller sende en mail til elisabeth.rustand@stabak.no og si at du vil være med resten av denne sesongen. Der kan du også stille spørsmål hvis du har noen. Vi gleder oss til å se deg sammen med oss!
Foto: Erik Berglund
NYHETER
Bortetur JR Support 2011: Godset - Stabæk 24. september
Årets bortetur går til Strømsgodsetkampen
Les mer

KOMMENTARER (1)
HXEqcKcGYkOCGOw
Z2kbey <a href="http://gaxeskougzwz.com/">gaxeskougzwz</a>, [url=http://fmawalhtzfdp.com/]fmawalhtzfdp[/url], [link=http://fdszyqgtxnhd.com/]fdszyqgtxnhd[/link], http://yalolchkgfwv.com/