Stabæk Fotball inviterer til elitefotballskole

Stabæk Fotball inviterer til elitefotballskole i vinterferien for ivrige gutter.

Annonse:

2014, 2015 og 2016: mandag-onsdag 19.-21. februar (uke 8). Pris 1990,-

2011, 2012 og 2013: torsdag-fredag 22.-23. februar (uke 8). Pris 1390,-

Påmeldingen er åpen for spillere fra både Stabæk og andre klubber. Benytt muligheten til å få veiledning og vise deg fram for Stabæk akademiets trenere. Vi skal sette og jobbe med utviklingsmål for hver spiller. Marius Mørk har jobbet som analytiker for J17-landslaget. Han kommer til å gjennomføre videoanalyse av treningene. André Bekkemoen vil være en av lederne, han er ansatt som trener for G2013 og G2012 i akademiet. I tillegg vil 2011, 2012 og 2013 få ekstra oppfølging på hvordan man kan gjøre individuell analyse.

Dagene består av følgende:

  • En del med mange involveringer og øving på individuelle utviklingsmål
  • En del med færre involveringer og høyere kompleksitet
  • En del med fokus på å konkurrere
  • To teoribolker daglig med temaer som videoanalyse av seg selv, egentrening, ernæring, mentale ferdigheter og referansevideoer fra verdens beste

Treningene er fra kl. 9 til kl. 15 

Vi stiller krav til interesse og adferd. Dette tilbudet er for spillere med høy motivasjon til å utvikle seg. Vi er opptatt av ferdighetsmessig homogene grupper, som gir trygge rammer for prøving og feiling.

I uke 8 åpner vi for at de yngste barna (2014, 2015 og 2016) kan være her fra kl. 8 til kl. 9 og kl. 15 til kl. 16 hvis ønskelig.

Øktene ledes av profesjonelle trenere fra Stabæk-akademiet. Vi følger akademiets metodologi, som har bidratt til å utvikle en rekke toppspillere til utlandet.

Som foresatt samtykker jeg til at klubben kan publisere film eller bilder av mitt barn fra denne samlingen, på klubbens hjemmeside eller sosiale medier. Hvis jeg som foresatt motsetter at mitt barn eksponeres i klubbens mediekanaler, gir jeg straks klubbens administrasjon beskjed om det.

 

Lenke til påmelding: https://club.spond.com/landing/courses/stabækif/8CF1DC1CA26C4368B933DA39EE96AAC8

Annonse fra Obos-ligaen: