
Vant 3-2 over Lyn
- Noen seire smaker best, sier kaptein Hedda Kvaleng Kielland etter en spennende kamp mot rival Lyn i 2. divisjon. Akademi jenter 2. divisjon Video
Søndag ettermiddag ble Oslo-laget tatt i mot på Nadderud, i varmende vårsol og perfekte forhold (særlig for publikum). Det skulle bli et spennende oppgjør som til slutt endte med 3-2 seier til de Blaa:
Debutant med bakgrunn i Jutul
#32 Nadin Hamed fikk sin debut i norsk toppfotball i kampen mot Lyn, og vi gratulerer henne så mye. Nadin er 2008-modell og har bygget sin fotballkompetanse gjennom klubbene Jutul, og samarbeidende Bærum/HIF/ILJ/Høvik/BSK/LIL/BVH, Bærum og Lommedalen/BSK/BVH/ILJ, før hun kom til Stabæk i februar 2025.
Akademisjef Christian Haulan om Nadin:
- Nadin er en spiller som kom til oss i februar i år. Født 2008 og har spilt i Jutul før hun kom til Bærum. Hun er både hurtig og målfarlig angrepsspiller.
- Hun hadde vært på radaren vår i noen år før hun meldte overgang i januar. Blir spennende å følge hennes videre utviklingsløp i Stabæk Fotball, avslutter en fornøyd Haulan til stabakkvinner.no

-
76Laupstad
80'
-
79Bjørn-Afnan
-
53Grove
74'
-
92Røe
-
96Bergh
-
32Hamed
83'
NESTE? Se målene mot Lyn her
Neste Toppserie-kamp på Nadderud
med gratis inngang - bare ta ut billett:
Siste nytt om Stabæk Fotball kvinner?
Alltid siste nytt: www.stabakkvinner.no
Følger du oss på Instagram?
@stabakkvinner
Klikk her for å se vår profil og følg oss
Komme i kontakt med oss?