Utviklingsgrupper for jenter i Stabæk Fotball

Stabæk Fotball ønsker å gi jenter i yngre aldersklasser et trygt, inspirerende og utviklende fotballtilbud på Nye Nadderud Stadion.

Annonse:

Utviklingsgruppene er for jenter født 2016, 2017, 2018 og 2019, og passer for spillere som ønsker mer fotballaktivitet, økt mestring og videre utvikling.

Tilbudet gjennomføres som faste økter gjennom sesongen, og er et supplement til spillernes ordinære lagshverdag. Øktene ledes av trenere fra Stabæk Akademi Jenter, med involvering fra klubbens utviklingsmiljø og A-lag Kvinner.

Målet er å skape et godt læringsmiljø med høy aktivitet, trygghet, lek, kvalitet og individuell utvikling. Utviklingsgruppene skal bidra til at flere jenter får gode fotballopplevelser, utvikler ferdighetene sine og får lyst til å være lenge i fotballen.

Tilbudet er åpent for jenter i Stabæk Fotball og klubber i Bærum og omegn.

Ta kontakt for prøvetrening, spørsmål og interesse:

Christian Haulan
[email protected]
48044788
 

 

 
Følger du oss på Instagram?

@stabakkvinner 

Klikk her for å se vår profil og følg oss

Komme i kontakt med oss?

ⓘ Klikk her for mer info

Annonse fra Obos-ligaen:
Publisert: 06.06.2026
Skrevet av: Christian Haulan | Foto: Kristian Bjerke