Åpner mot Lillestrøm
Det nye serieoppsettet er klart, og det gir oss hjemmekamp mot Lillestrøm i seriepremieren.
Søndag 9. mai er vi forhåpentligvis i gang, og da er det nyopprykkede Lillestrøm som kommer til Nadderud. Det gleder vi oss noe voldsomt til! De ti første rundene er nå klare, og helt nederst ser du hvem Stabæk skal opp mot i den første tredjedelen av sesongen.
Informasjon om oppsettet:
- "5A-lagene" (Odd, Sandefjord, Fk Haugesund, LSK, Mjøndalen, Sarpsborg 08, Stabæk og Strømsgodset ) møter hverandre i de 3 første serierundene, dette prinsippet er brukt for at lag med noenlunde samme treningsgrunnlag skal møtes i innledningen
- Spilleplanen har hensyntatt rom for E-cup tilpasning.
- Det er gjort EM tilpasninger så godt vi klarer, men det er helt unngåelig at vi ikke spiller noen kamper som kolliderer med noen kamper under EM.
Runde 1 (8.5. - 9.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Tromsø | Lør 1800 | TVN |
Molde | - | Kristiansund | Søn 1800 | D+/ES+ |
Sandefjord | - | Haugesund | Søn 1800 | D+/ES+ |
Sarpsborg 08 | - | Mjøndalen | Søn 1800 | D+/ES+ |
Stabæk | - | Lillestrøm | Søn 1800 | MAX |
Strømsgodset | - | Odd | Lør 1600 | ESN |
Viking | - | Brann | Søn 1800 | D+/ES+ |
Vålerenga | - | Rosenborg | Søn 2000 | ESN |
Runde 2 (12.5. - 13.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Brann | - | Vålerenga | Ons 2000 | ESN |
Haugesund | - | Strømsgodset | Ons 1800 | D+/ES+ |
Kristiansund | - | Bodø/Glimt | Tors 2000 | ESN |
Lillestrøm | - | Sarpsborg 08 | Ons 1800 | MAX |
Mjøndalen | - | Stabæk | Ons 1800 | D+/ES+ |
Odd | - | Sandefjord | Ons 1800 | D+/ES+ |
Rosenborg | - | Viking | Ons 1800 | D+/ES+ |
Tromsø | - | Molde | Tors 1800 | TVN |
Runde 3 (16.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Rosenborg | Søn 1800 | TVN |
Molde | - | Brann | Søn 2000 | ESN |
Sandefjord | - | Mjøndalen | Søn 1800 | D+/ES+ |
Sarpsborg 08 | - | Haugesund | Søn 1500 | D+/ES+ |
Stabæk | - | Odd | Søn 1800 | D+/ES+ |
Strømsgodset | - | Lillestrøm | Søn 1800 | D+/ES+ |
Viking | - | Tromsø | Søn 1800 | D+/ES+ |
Vålerenga | - | Kristiansund | Søn 1500 | ESN |
Runde 4 (24.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Brann | - | Bodø/Glimt | Man 1800 | TVN |
Haugesund | - | Stabæk | Man 1800 | D+/ES+ |
Kristiansund | - | Strømsgodset | Man 1800 | D+/ES+ |
Lillestrøm | - | Viking | Man 1800 | D+/ES+ |
Mjøndalen | - | Vålerenga | Man 1800 | D+/ES+ |
Odd | - | Sarpsborg 08 | Man 1500 | D+/ES+ |
Rosenborg | - | Molde | Man 2000 | ESN |
Tromsø | - | Sandefjord | Man 1800 | D+/ES+ |
Runde 5 (27.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Haugesund | Tor 1800 | D+/ES+ |
Lillestrøm | - | Odd | Tor 1800 | D+/ES+ |
Molde | - | Vålerenga | Tor 2000 | ESN |
Sandefjord | - | Rosenborg | Tor 1800 | D+/ES+ |
Sarpsborg 08 | - | Kristiansund | Tor 1800 | MAX |
Stabæk | - | Brann | Tor 1800 | D+/ES+ |
Strømsgodset | - | Tromsø | Tor 1800 | D+/ES+ |
Viking | - | Mjøndalen | Tor 1800 | D+/ES+ |
Runde 6 (30.5.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Brann | - | Strømsgodset | Søn 1800 | D+/ES+ |
Haugesund | - | Viking | Søn 2000 | ESN |
Kristiansund | - | Lillestrøm | Søn 1800 | D+/ES+ |
Mjøndalen | - | Molde | Søn 1500 | D+/ES+ |
Odd | - | Bodø/Glimt | Søn 1800 | D+/ES+ |
Rosenborg | - | Stabæk | Søn 1800 | TVN |
Tromsø | - | Sarpsborg 08 | Søn 1800 | D+/ES+ |
Vålerenga | - | Sandefjord | Søn 1800 | D+/ES+ |
Runde 7 (12.6. - 13.6.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Mjøndalen | Søn 1800 | D+/ES+ |
Kristiansund | - | Odd | Søn 1800 | D+/ES+ |
Lillestrøm | - | Haugesund | Søn 1800 | D+/ES+ |
Sandefjord | - | Molde | Lør 1500 | ESN |
Sarpsborg 08 | - | Brann | Søn 1800 | TVN |
Stabæk | - | Tromsø | Lør 1500 | D+/ES+ |
Strømsgodset | - | Rosenborg | Søn 1800 | D+/ES+ |
Viking | - | Vålerenga | Søn 2000 | ESN |
Runde 8 (19.6. - 20.6.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Brann | - | Odd | Søn 1800 | D+/ES+ |
Haugesund | - | Kristiansund | Søn 1800 | D+/ES+ |
Mjøndalen | - | Strømsgodset | Søn 1500 | ESN |
Molde | - | Stabæk | Søn 1800 | D+/ES+ |
Rosenborg | - | Sarpsborg 08 | Søn 1800 | TVN |
Sandefjord | - | Viking | Lør 1500 | ESN |
Tromsø | - | Lillestrøm | Søn 1800 | D+/ES+ |
Vålerenga | - | Bodø/Glimt | Søn 2000 | ESN |
Round 9 (24.6. - 25.6.) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | - | Molde | Tor 1800 | D+/ES+ |
Haugesund | - | Brann | Tor 1800 | TVN |
Kristiansund | - | Mjøndalen | Tor 1800 | D+/ES+ |
Lillestrøm | - | Rosenborg | Tor 2000 | ESN |
Odd | - | Tromsø | Tor 1800 | D+/ES+ |
Sarpsborg 08 | - | Viking | Fre 1800 | TVN |
Stabæk | - | Vålerenga | Fre 2000 | ESN |
Strømsgodset | - | Sandefjord | Tor 1800 | D+/ES+ |
Round 10 (30.6. - 1.7) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Brann | - | Lillestrøm | Ons 2000 | ESN |
Mjøndalen | - | Odd | Ons 1800 | D+/ES+ |
Molde | - | Strømsgodset | Ons 1800 | D+/ES+ |
Rosenborg | - | Haugesund | Ons 1800 | TVN |
Sandefjord | - | Bodø/Glimt | Ons 1800 | D+/ES+ |
Tromsø | - | Kristiansund | Ons 1800 | D+/ES+ |
Viking | - | Stabæk | Tor 1800 | TVN |
Vålerenga | - | Sarpsborg 08 | Tor 2000 | ESN |