Hennig-Olsen sikrer himmelsk iskremopplevelsen på Nye Nadderud

Hennig-Olsen blir ny leverandør av iskrem på Nadderud.

Annonse:

Hennig-Olsen Is er en tredjegenerasjons familiebedrift, i løpet av året 4 generasjon — og en av Norges få gjenlevende privateide bedrifter innen næringsmiddelindustrien. Siden 1924 har deres hemmelige iskremoppskrifter gått i arv fra generasjon til generasjon. Den dag i dag fører de stolt tradisjonen videre og legger all sin sjel og lidenskap i å skape Kremen av iskrem!

– Å få Hennig Olsen med på laget smaker godt! De er en solid og tradisjonsrik aktør som mange forbinder med gode opplevelser og vi håper at vi sammen kan skape smakfulle opplevelser på kampdag, sier salgs og partneransvarlig, Jeppe Strømseng

Med Hennig-Olsen på laget får supportere og besøkende tilgang til et bredt utvalg av kvalitetsiskrem – fra klassiske favoritter til nye smaker.

– Hennig-Olsen is sikrer kremen av iskrem på Nye Nadderud og vi ser fme til samarbeidet med Stabæk Fotball i årene som kommer, sier Salgssjef Proff, Nina Broeng Gjennestad, og Nasjonal Salgssjef, Kjell Grimstvedt Sydsæter.

Etter mange år gjør kremen av iskrem, Hennig-Olsen Is comeback på Nadderud stadion med sitt inntog til åpningen av Nye Nadderud stadion. Det blir et godt utvalg av klassikere og nyheter i kioskene og vi håper på godt spill som varmer og høye temperaturer gjennom sommeren, sier drifts- og publikumskoordinator, Sebastian Lindblad.

Isen vil publikum finne i alle kioskene på Nadderud. Vi har allerede fått en levering som smaksprøver på Brakka og vi kan love at den smakte godt. 

Annonse fra Obos-ligaen: