Spilleplanen 2019

Her er oversikten over samtlige av Stabæks kamper i 2019. Listen oppdateres og endringer vil forekomme.

Annonse:

Treningskamper:

 
Dato:Motstander:Sted:
19. januarIFKBorte
25. januarHamKamNadderud kunstgress 2
2. februarLillestrømBorte
9-10. februar      FrihelgHjemme
16. februarStrømmenLSK-hallen
18-28. februarTreningsleir      Marbella, Spania
8. marsOddBorte
16. marsUll/KisaNadderud kunstgress 2
24. marsMjøndalen3050, Isachsen stadion
31. marsSeriestart 
 

Eliteserien, runde 1-15

Runde 1 (30/03-01/04)
Vålerenga - Mjøndalen Lør 18 ESN
Ranheim - Tromsø Søn 18 ES+3
Sarpsborg - Molde Søn 18 ESN
Odd - Brann Lør 1530 ES+1
Bodø/Glimt - Rosenborg Søn 20 ESN
Strømsgodset - Haugesund Søn 18 ES+2
Stabæk - Lillestrøm Man 19 MAX
Viking - Kristiansund Søn 18 ES+1

Runde 2 (06/04-08/04)
Rosenborg - Odd Man 19 MAX
Molde - Stabæk Søn 18 ES+2
Brann - Strømsgodset Søn 20 ESN
Haugesund - Sarpsborg Søn 18 ES+3
Kristiansund - Vålerenga Søn 18 ESN
Tromsø - Viking Søn 18 ES+1
Lillestrøm - Ranheim Søn 18 ES+4
Mjøndalen - Bodø/Glimt Lør 18 ESN

Runde 3 (13/04-15/04)
Vålerenga - Tromsø Søn 20 ESN
Ranheim - Haugesund Søn 18 ES+4
Sarpsborg - Lillestrøm Søn 18 ESN
Odd - Kristiansund Søn 18 ES+3
Bodø/Glimt - Molde Søn 18 ES+2
Strømsgodset - Mjøndalen Man 19 MAX
Stabæk - Rosenborg Søn 18 ES+1
Viking - Brann Lør 20 TVN

Runde 4 (20/04-22/04)
Rosenborg - Strømsgodset Man 18 MAX
Brann - Vålerenga Man 20 ESN
Haugesund - Stabæk Man 18 ES+5
Kristiansund - Ranheim Man 18 ES+4
Odd - Viking Tirs 19 MAX
Bodø/Glimt - Sarpsborg Man 18 ES+2
Lillestrøm - Molde Man 18 ESN
Mjøndalen - Tromsø Man 18 ES+3

Runde 5 (27/04-29/04)
Molde - Rosenborg Søn 20 ESN
Vålerenga - Odd Man 19 MAX
Ranheim - Viking Søn 18 ES+2
Sarpsborg - Mjøndalen Lør 18 ESN
Tromsø - Brann Søn 18 ES+1
Lillestrøm - Haugesund Søn 18 ESN
Strømsgodset - Kristiansund Søn 18 ES+3
Stabæk - Bodø/Glimt Søn 18 ES+4

Runde 6 (04/05-06/05)
Rosenborg - Sarpsborg Søn 20 ESN
Brann - Ranheim Søn 18 ESN
Haugesund - Molde Søn 18 ES+4
Kristiansund - Tromsø Søn 18 ES+2
Odd - Strømsgodset Søn 18 ES+3
Bodø/Glimt - Lillestrøm Søn 18 ES+1
Viking - Vålerenga Man 19 MAX
Mjøndalen - Stabæk Lør 18 ESN

Runde 7 (11/05-13/05)
Molde - Mjøndalen Søn 18 ESN
Haugesund - Bodø/Glimt Søn 18 ES+2
Ranheim - Vålerenga Søn 18 ES+1
Sarpsborg - Kristiansund Søn 18 ES+3
Tromsø - Odd Søn 18 ES+4
Lillestrøm - Rosenborg Lør 18 ESN
Strømsgodset - Viking Man 19 MAX
Stabæk - Brann Søn 20 ESN

Runde 8 (16/05-16/05)
Rosenborg - Haugesund Tors 18 MAX
Brann - Sarpsborg Tors 18 ESN
Kristiansund - Molde Tors 18 ES+1
Vålerenga - Strømsgodset Tors 20 ESN
Odd - Ranheim Tors 18 ES+4
Tromsø - Bodø/Glimt Tors 18 ES+3
Viking - Stabæk Tors 18 ES+2
Mjøndalen - Lillestrøm Tors 18 ES+5

Runde 9 (18/05-20/05)
Rosenborg - Mjøndalen Søn 18 MAX
Molde - Viking Man 19 MAX
Haugesund - Kristiansund Søn 18 ES+1
Sarpsborg - Ranheim Søn 18 ES+2
Bodø/Glimt - Brann Søn 18 ESN
Lillestrøm - Odd Søn 18 ES+3
Strømsgodset - Tromsø Søn 18 ES+4
Stabæk - Vålerenga Søn 20 ESN

Runde 10 (25/05-27/05)
Brann - Rosenborg Søn 20 TVN
Kristiansund - Bodø/Glimt Søn 18 ES+2
Vålerenga - Lillestrøm Lør 18 ESN
Ranheim - Strømsgodset Søn 18 ES+3
Odd - Stabæk Søn 18 ES+4
Tromsø - Molde Søn 18 ES+1
Viking - Sarpsborg Man 19 MAX
Mjøndalen - Haugesund Søn 18 ESN

Runde 11 (15/06-17/06)
Rosenborg - Vålerenga Søn 20 TVN
Molde - Ranheim Søn 18 ES+1
Haugesund - Brann Lør 18 ESN
Sarpsborg - Odd Søn 18 ES+2
Bodø/Glimt - Strømsgodset Søn 18 ES+3
Lillestrøm - Viking Søn 18 ESN
Stabæk - Tromsø Man 19 MAX
Mjøndalen - Kristiansund Søn 18 ES+4

Runde 12 (22/06-24/06)
Brann - Lillestrøm Søn 20 ESN
Kristiansund - Stabæk Søn 18 ES+2
Vålerenga - Sarpsborg Søn 15 ESN
Ranheim - Mjøndalen Søn 18 ES+3
Odd - Haugesund Søn 18 ES+1
Tromsø - Rosenborg Søn 18 ES+4
Strømsgodset - Molde Lør 18 ESN
Viking - Bodø/Glimt Søn 18 ESN

Runde 13 (29/06-01/07)
Rosenborg - Kristiansund Lør 18 ESN
Molde - Brann Søn 20 ESN
Haugesund - Vålerenga Søn 18 ES+1
Sarpsborg - Strømsgodset Man 19 MAX
Bodø/Glimt - Odd Søn 18 ES+2
Lillestrøm - Tromsø Søn 18 ES+3
Stabæk - Ranheim Søn 18 ES+4
Mjøndalen - Viking Søn 18 ESN

Runde 14 (04/07-05/07)
Brann - Mjøndalen Fre 19 MAX
Kristiansund - Lillestrøm Fre 19 ES+2
Vålerenga - Bodø/Glimt Fre 19 ESN
Ranheim - Rosenborg Tors 20 TVN
Odd - Molde Fre 19 ES+1
Tromsø - Sarpsborg Fre 19 ES+4
Strømsgodset - Stabæk Fre 19 ES+5
Viking - Haugesund Fre 21 ESN

Runde 15 (13/07-15/07)
Rosenborg - Viking Lør 1830 ESN
Molde - Vålerenga Søn 20 ESN
Brann - Kristiansund Søn 18 ES+1
Haugesund - Tromsø Søn 18 ES+2
Bodø/Glimt - Ranheim Lør 21 ESN
Lillestrøm - Strømsgodset Søn 18 ES+3
Stabæk - Sarpsborg Man 19 MAX
Mjøndalen - Odd Søn 18 ESN

Runde 16-30 er ennå ikke endelig terminfestet

Runde 16 (03/08-05/08)
Vålerenga - Kristiansund
Ranheim - Brann
Sarpsborg - Rosenborg
Odd - Lillestrøm
Tromsø - Mjøndalen
Strømsgodset - Bodø/Glimt
Stabæk - Haugesund
Viking - Molde


Runde 17 (10/08-12/08)
Rosenborg - Tromsø
Molde - Sarpsborg
Brann - Stabæk
Haugesund - Ranheim
Kristiansund - Odd
Bodø/Glimt - Viking
Lillestrøm - Mjøndalen
Strømsgodset - Vålerenga

Runde 18 (17/08-19/08)
Vålerenga - Haugesund
Ranheim - Molde
Sarpsborg - Bodø/Glimt
Odd - Rosenborg
Tromsø - Lillestrøm
Stabæk - Kristiansund
Viking - Strømsgodset
Mjøndalen - Brann


Runde 19 (24/08-26/08)
Rosenborg - Stabæk
Molde - Odd
Brann - Tromsø
Haugesund - Lillestrøm
Kristiansund - Mjøndalen
Bodø/Glimt - Vålerenga
Strømsgodset - Sarpsborg
Viking - Ranheim

Runde 20 (31/08-02/09)
Vålerenga - Rosenborg
Ranheim - Kristiansund
Sarpsborg - Viking
Odd - Bodø/Glimt
Tromsø - Haugesund
Lillestrøm - Brann
Stabæk - Strømsgodset
Mjøndalen - Molde

Runde 21 (14/09-16/09)
Rosenborg - Lillestrøm
Molde - Tromsø
Haugesund - Mjøndalen
Kristiansund - Brann
Sarpsborg - Vålerenga
Bodø/Glimt - Stabæk
Strømsgodset - Ranheim
Viking - Odd

Runde 22 (21/09-23/09)
Brann - Haugesund
Vålerenga - Viking
Ranheim - Bodø/Glimt
Odd - Sarpsborg
Tromsø - Strømsgodset
Lillestrøm - Kristiansund
Stabæk - Molde
Mjøndalen - Rosenborg

Runde 23 (28/09-30/09)
Rosenborg - Brann
Molde - Lillestrøm
Kristiansund - Haugesund
Vålerenga - Ranheim
Sarpsborg - Stabæk
Bodø/Glimt - Tromsø
Strømsgodset - Odd
Viking - Mjøndalen

Runde 24 (05/10-07/10)
Brann - Molde
Haugesund - Rosenborg
Ranheim - Sarpsborg
Odd - Vålerenga
Tromsø - Kristiansund
Lillestrøm - Bodø/Glimt
Stabæk - Viking
Mjøndalen - Strømsgodset

Runde 25 (19/10-21/10)
Molde - Haugesund
Kristiansund - Rosenborg
Vålerenga - Stabæk
Ranheim - Odd
Sarpsborg - Brann
Bodø/Glimt - Mjøndalen
Strømsgodset - Lillestrøm
Viking - Tromsø

Runde 26 (26/10-28/10)
Rosenborg - Molde
Brann - Bodø/Glimt
Haugesund - Strømsgodset
Kristiansund - Viking
Tromsø - Ranheim
Lillestrøm - Vålerenga
Stabæk - Odd
Mjøndalen - Sarpsborg

Runde 27 (02/11-04/11)
Molde - Kristiansund
Vålerenga - Brann
Ranheim - Stabæk
Sarpsborg - Tromsø
Odd - Mjøndalen
Bodø/Glimt - Haugesund
Strømsgodset - Rosenborg
Viking - Lillestrøm

Runde 28 (09/11-11/11)
Rosenborg - Bodø/Glimt
Molde - Strømsgodset
Brann - Odd
Haugesund - Viking
Kristiansund - Sarpsborg
Tromsø - Vålerenga
Lillestrøm - Stabæk
Mjøndalen - Ranheim

Runde 29 (24/11)
Vålerenga - Molde
Ranheim - Lillestrøm
Sarpsborg - Haugesund
Odd - Tromsø
Bodø/Glimt - Kristiansund
Strømsgodset - Brann
Stabæk - Mjøndalen
Viking - Rosenborg

Runde 30 (1/12)
Rosenborg - Ranheim
Molde - Bodø/Glimt
Brann - Viking
Haugesund - Odd
Kristiansund - Strømsgodset
Tromsø - Stabæk
Lillestrøm - Sarpsborg
Mjøndalen - Vålerenga

ESN = Eurosport Norge
TVN = TV Norge
ES Player = Eurosport Player

Annonse fra Eliteserien: