Ti Stabæk-gutter tatt ut på aldersbestemte landslag
På Stabæks akademi er man så heldige at man får jobbe med noen av Norges desidert største fotballtalenter.
G16-, G15- og G14- troppene ble tatt ut på fredag. I dem finner vi hele ti blaa gutter (uthevet med fet skrift).
G16-landslagstropp
Mikkel Tveiten - Lyn
Nils Vallotto - Viking
Frank Stople - Haugesund
Sander Tangvik - Rosenborg
Brage Skaret - Vålerenga
Lennart Andal - Bremnes
Nicolas Pignatel Jenssen - Stabæk
Noah Bech Hermansen - Fredrikstad
Mikail Maden - Brann
Robin Skrogstad - Rosenborg
Apipon Tongnoy - Lillestrøm
Christian Ludvig Bergh - Stabæk
Iben Wettermark Bergenheim - Sarpsborg 08
Lars Christian Moldestad - Fana
Sivert Heggheim Mannsverk - Sogndal
Trygve Solberg Aarstad - KFUM
Herman Geelmuyden - Stabæk
Kristian Bell - Førde
Philip Ekeberg - Drøbak/Frogn
Thelo Aasgaard - Wigan
G16 skyggelandslag
Adrian Hansen - Sarpsborg 08
Anders Ulvik Fleten - Dale
Brage Rønning - Hif/Stein
Daniel Berglund - Lyngdal
Emanuel Kulego - Rosenborg
Marius Ulla - Stabæk
Steffen Bolme - Viking
Vegard Storsve - Lillestrøm
Fredrik Carson Pedersen - Lillestrøm
Fredrik Oppegård - Vålerenga
Harald Jørgensen - Start
Iver Flønes - Molde
Lasse Nordås - Lillestrøm
Lukas Thorsen Håll - Vålerenga
Mads Fagerli Halsøy - Åga
Marius Bjerkholt - Sarpsborg 08
Martin Andersen - Sandefjord
Mikael Baisotti - Brann
Petter Nilssen Einarson - Bodø/Glimt
Sebastian Henriksen - Viking
Sebastian Tounekti Solhaug - Tromsdalen
Jacob Jacobsen Bolsø - Molde
Sindre Kleiven - Hødd
Tomas Stabell - Tromsø
Xiaolong You - Start
G15-landslagstropp
Andreas Haug - Oppsal
Audun Engen Vik - Rosenborg
Bryan Solhaug Fiabema - Tromsø
Christos Zafeiris - Vålerenga
Daniel Kubrom Hamde - Strømsgodset
Elias Hagadokken Lenoci - Stabæk
Emir Comor - Sarpsborg 08
Emmanuel Baru Gisa - Kragerø
Endre Handegard Bergsaker - Sarpsborg 08
Håvard Hetle - Sandane
Isak Solberg - Bryne
Kristian Bernt Torgersen - Stabæk
Kristian Malt Arnstad - Stabæk
Leander Nikolai Jakobsen Høyvik - Florø
Martin Fjeld - Sandefjord
Max Normann Williamsen - Kristiansund
Nicolai Skoglund - Sporting Benfica
Odin Holm - Ranheim
Oscar Bobb - Vålerenga
Sixten Abrahamsen - Oppsal
Sondre Auklend - Viking
Tobias Fjeld Gulliksen - Strømsgodset
Spillere født første halvår 2004
Adrian Bråten - Stjørdals-Blink
Alwande Roaldsøy - Drøbak/Frogn
Anders Granaas Vold - KFUM
Anders Walker Totland - Brann
Andre Hovland Lønningen - Bømlo
Andreas Rædergård Schjelderup - Bodø/Glimt
Asbjørn Engenes - Sveio
Daniel Andre Christensen - Mjølner
Didrik Moen Tvenge - Slemmestad
Dylan Murugesapillai - Lillestrøm
Elias Solberg - Ull/Kisa
Jan-Helge Westerås - Brage Trondenes
Jonas Toftesund - Brann
Lars Solesnes - Brann
Marius Berg Fossum - Stabæk
Marko Farji - Jerv
Mikkel Nordengen Knudsen - Vålerenga
Mohammed Halim - Jerv
Noah Solheim - Dale
Noreddin R.T. Amshatat - Odd
Ole Dokken Skrivervik - Ullern
Oliver Johannes Braude - Stabæk
Oliver Konstantin Thomassen - Vålerenga
Oskar Siira Sivertsen - Kristiansund
Osmund Aga - Stabæk
Rasmus Opdal Christiansen - Lillehammer
Romeo Vergnolle - Monaco
Sadir Mohammed Husse Abud - Sarpsborg 08
Shreeraam Sritharan - Vålerenga
Syver Aas - Odd
Danilo Dos Santos - Tønsberg