TV-kamper Eliteserien runde 8-16

Her er TV-kampoppsettet for ni nye runder i Eliteserien 2020.

Annonse:

Runde 8 (15. - 16. juli)

Dag/Kl.slett

Kanal

Vålerenga

-

Haugesund

Onsdag 18:00

TVN

Strømsgodset

-

Mjøndalen

Onsdag 18:00

Dplay

Sandefjord

-

Aalesund

Onsdag 18:00

Dplay

Bodø/Glimt

-

Kristiansund

Onsdag 18:00

Dplay

Molde

-

Viking

Onsdag 18:00

Dplay

Odd

-

Brann

Onsdag 20:30

ESN

Stabæk

-

Sarpsborg 08

Torsdag 18:00

ESN

Start

-

Rosenborg

Torsdag 20:30

TVN

 

Runde 9 (18. - 19. juli)

Dag/Kl.slett

Kanal

Mjøndalen

-

Bodø/Glimt

Lørdag 18:00

ESN

Haugesund

-

Viking

Lørdag 20:30

TVN

Rosenborg

-

Sandefjord

Søndag 18:00

Dplay

Kristiansund

-

Vålerenga

Søndag 18:00

Dplay

Strømsgodset

-

Molde

Søndag 18:00

TVN

Sarpsborg 08

-

Odd

Søndag 18:00

Dplay

Aalesund

-

Stabæk

Søndag 18:00

Dplay

Brann

-

Start

Søndag 20:30

TVN

 

Runde 10 (25. - 26. juli)

Dag/Kl.slett

Kanal

Odd

-

Aalesund

Lørdag 18:00

ESN

Brann

-

Kristiansund

Lørdag 20:30

TVN

Vålerenga

-

Strømsgodset

Søndag 18:00

Dplay

Sandefjord

-

Mjøndalen

Søndag 18:00

Dplay

Start

-

Stabæk

Søndag 18:00

TVN

Bodø/Glimt

-

Molde

Søndag 18:00

Dplay

Viking

-

Sarpsborg 08

Søndag 18:00

Dplay

Haugesund

-

Rosenborg

Søndag 20:30

ESN

 

Runde 11 (29. - 30. juli)

Dag/Kl.slett

Kanal

Strømsgodset

-

Brann

Onsdag 18:00

Dplay

Sarpsborg 08

-

Haugesund

Onsdag 18:00

TVN

Mjøndalen

-

Odd

Onsdag 18:00

Dplay

Aalesund

-

Start

Onsdag 18:00

Dplay

Kristiansund

-

Sandefjord

Onsdag 18:00

Dplay

Molde

-

Vålerenga

Onsdag 20:30

ESN

Stabæk

-

Bodø/Glimt

Torsdag 18:00

ESN

Rosenborg

-

Viking

Torsdag 20:30

TVN

 

Runde 12 (1. - 2. august)

Dag/Kl.slett

Kanal

Sandefjord

-

Molde

Lørdag 18:00

ESN

Brann

-

Vålerenga

Lørdag 20:30

TVN

Bodø/Glimt

-

Strømsgodset

Søndag 18:00

Dplay

Sarpsborg 08

-

Aalesund

Søndag 18:00

Dplay

Viking

-

Kristiansund

Søndag 18:00

TVN

Haugesund

-

Stabæk

Søndag 18:00

Dplay

Start

-

Mjøndalen

Søndag 18:00

Dplay

Odd

-

Rosenborg

Søndag 20:30

ESN

 

Runde 13 (8. - 10. august)

Dag/Kl.slett

Kanal

Vålerenga

-

Bodø/Glimt

Lørdag 18:00

ESN

Strømsgodset

-

Sandefjord

Søndag 18:00

Dplay

Mjøndalen

-

Haugesund

Søndag 18:00

Dplay

Aalesund

-

Viking

Søndag 18:00

Dplay

Kristiansund

-

Start

Søndag 18:00

Dplay

Stabæk

-

Odd

Søndag 18:00

TVN

Rosenborg

-

Sarpsborg 08

Søndag 20:30

ESN

Molde

-

Brann

Mandag 20:30

TVN

 

Runde 14 (14. - 16. august)

Dag/Kl.slett

Kanal

Sarpsborg 08

-

Molde

Lørdag 18:00

ESN

Odd

-

Kristiansund

Søndag 18:00

TVN

Viking

-

Stabæk

Søndag 18:00

Dplay

Haugesund

-

Strømsgodset

Søndag 18:00

Dplay

Brann

-

Mjøndalen

Søndag 18:00

Dplay

Sandefjord

-

Bodø/Glimt

Søndag 18:00

Dplay

Rosenborg

-

Aalesund

Søndag 20:30

ESN

Start

-

Vålerenga

Mandag 20:30

TVN

 

Runde 15 (22. - 24. august)

Dag/Kl.slett

Kanal

Molde

-

Odd

Lørdag 15:00

ESN

Bodø/Glimt

-

Start

Lørdag 18:00

Dplay

Kristiansund

-

Sarpsborg 08

Lørdag 18:00

Dplay

Vålerenga

-

Sandefjord

Lørdag 18:00

Dplay

Strømsgodset

-

Viking

Lørdag 18:00

TVN

Aalesund

-

Haugesund

Lørdag 18:00

Dplay

Mjøndalen

-

Rosenborg

Lørdag 20:30

TVN

Stabæk

-

Brann

Mandag 20:30

TVN

 

Runde 16 (29. - 30. august)

Dag/Kl.slett

Kanal

Haugesund

-

Vålerenga

Lørdag 18:00

ESN

Brann

-

Strømsgodset

Lørdag 20:30

TVN

Sarpsborg 08

-

Bodø/Glimt

Søndag 18:00

TVN

Sandefjord

-

Kristiansund

Søndag 18:00

Dplay

Start

-

Aalesund

Søndag 18:00

Dplay

Rosenborg

-

Stabæk

Søndag 18:00

Dplay

Odd

-

Mjøndalen

Søndag 18:00

Dplay

Viking

-

Molde

Søndag 20:30

TVN

Annonse fra Eliteserien: